Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÄLDRE GRAFISKA BLAD, 6 st, 17/1800-tal, varav en tuschlavering, motiv ur grekisk mytologi, mm, varierande mått, tuschlaveringen ca 24x36 cm
Skador, fläckar, beskurna, upplimmade
429596
2016-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här