Äldre grafiska blad

Äldre grafiska blad
Äldre grafiska blad
Äldre grafiska blad
Äldre grafiska blad
Äldre grafiska blad
Äldre grafiska blad
Äldre grafiska blad
Äldre grafiska blad
Äldre grafiska blad
Äldre grafiska blad
Äldre grafiska blad
Äldre grafiska blad

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÄLDRE GRAFISKA BLAD, 6 st, 17/1800-tal, varav en tuschlavering, motiv ur grekisk mytologi, mm, varierande mått, tuschlaveringen ca 24x36 cm

Skador, fläckar, beskurna, upplimmade

429596

2016-12-19