Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KANDELABER, silver, rokokostil, för 5 ljus, svenska importstämplar, höjd 27 cm, vikt ca 730 g
Slitage
429605
2016-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här