Klubbat för:
1 200 SEK
1 000 SEK
BROSCH, silver, cabochonslipade turkoser samt orientaliska halvpärlor, i form av treklöver, höjd ca 34 mm, Österrike, 1900-talets första kvartal
Lätt bruksslitage
429612
2016-12-19