Brosch silver med turkoser

Brosch silver med turkoser
Brosch silver med turkoser
Brosch silver med turkoser
Brosch silver med turkoser
Brosch silver med turkoser
Brosch silver med turkoser

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

BROSCH, silver, cabochonslipade turkoser samt orientaliska halvpärlor, i form av treklöver, höjd ca 34 mm, Österrike, 1900-talets första kvartal

Lätt bruksslitage

429612

2016-12-19