Litograferade plåtburkar
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PLÅTBURKAR, 15 st., litograferad och pappersklädd plåt, mestadels 1900-talets första hälft, bla Mazetti, Örebro kex och James Lundsgren & Co, varierande format, högsta höjd ca 35 cm
Slitage och skador
429618
2016-12-23