Litograferade plåtburkar

Litograferade plåtburkar
Litograferade plåtburkar
Litograferade plåtburkar
Litograferade plåtburkar
Litograferade plåtburkar
Litograferade plåtburkar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PLÅTBURKAR, 15 st., litograferad och pappersklädd plåt, mestadels 1900-talets första hälft, bla Mazetti, Örebro kex och James Lundsgren & Co, varierande format, högsta höjd ca 35 cm

Slitage och skador

429618

2016-12-23