Ylva spendrup oljemålning

Ylva spendrup oljemålning
Ylva spendrup oljemålning
Ylva spendrup oljemålning
Ylva spendrup oljemålning
Ylva spendrup oljemålning
Ylva spendrup oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

3 000 SEK

YLVA SPENDRUP (född 1947): "Dalahäst XIV", signerad Ylva, olja på duk, ca 24x33 cm, atergo Ylva Spendrup

429628

2016-12-19