Matgrupp Nordiska Kompaniet

Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MATGRUPP, 11 dlr., 1900-talets mitt, rokokostil, gråmålad, skuren dekor, märkt Nordiska Kompaniet bestående av: bord med fyra iläggsskivor, 8 stolar, 2 karmstolar, bordets mått, höjd 75, 149x110, iläggskivorna 56 vardera, sitthöjd ca 45 cm

skiva med slitage, delvis senare inläggsskivor, fläckar

429631

2016-12-21