Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGSKÅP, barock, 1700-tal, ek med svärtade lister, invändigt med hyllor, senare benställning, 172, 83x58 cm, nyckel finns
Slitage, senare benställning, renoverad
429635
2016-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här