Väggskåp barock
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VÄGGSKÅP, barock, 1700-tal, ek med svärtade lister, invändigt med hyllor, senare benställning, 172, 83x58 cm, nyckel finns
Kuntoraportti
Slitage, senare benställning, renoverad
429635
Päivämäärä:
2016-12-21