Väggskåp barock

Väggskåp barock
Väggskåp barock
Väggskåp barock
Väggskåp barock
Väggskåp barock
Väggskåp barock
Väggskåp barock
Väggskåp barock

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

VÄGGSKÅP, barock, 1700-tal, ek med svärtade lister, invändigt med hyllor, senare benställning, 172, 83x58 cm, nyckel finns

Kuntoraportti

Slitage, senare benställning, renoverad

429635

Päivämäärä:

2016-12-21