Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BENGT LANDIN (född 1933), Pierrot och 2 Henri Rosseau, signerad Bengt Landin 1974, numrerad 60/70, färglitografi, bladet blindstämplat Galerie Prisma, Sweden, ca 74,5 x 59 cm, oramad
429647
2016-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här