Vikskärm mässing
2016-12-19
429652
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VIKSKÄRM, 1900-talets början, tredelad, mässing, höjd ca165x120 cm
Slitage