Broscher granater samt förgyllt silver

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BROSCHER, 2 st, förgyllt silver, almandin- och rhodolitgranater varav en kombinerat hänge, höjd ca 28-34 mm, vikt ca 20,6 g

Bruksslitage, en brosch med tennlödningar

429655

2016-12-19