Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAMFERKISTA, 1900-tal, orientalisk, skuren dekor, höjd 64, 103x52 cm

Slitage

429664

2016-12-19