Hänge med kedja mikromosaik

Hänge med kedja mikromosaik
Hänge med kedja mikromosaik
Hänge med kedja mikromosaik
Hänge med kedja mikromosaik
Hänge med kedja mikromosaik
Hänge med kedja mikromosaik
Hänge med kedja mikromosaik
Hänge med kedja mikromosaik

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGE med KEDJA, förgyllt silver med mikromosaik med dekor av blommor, hänge med hårgömma, Italien, 1800-talets mitt, vikt ca 24,1 g

429667

2016-12-19