Serveringsvagn
2016-12-19
429671
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, vitlackerad, på hjultrissor, höjd ca 65, 80x50, klaffens mått 40 cm
Smärre slitage