Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, vitlackerad, på hjultrissor, höjd ca 65, 80x50, klaffens mått 40 cm
Smärre slitage
429671
2016-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här