Punschmuggar silver

Punschmuggar silver
Punschmuggar silver
Punschmuggar silver
Punschmuggar silver
Punschmuggar silver
Punschmuggar silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PUNSCHMUGGAR, 12 st., silver, K&EC, Göteborg 1960-talets mitt, hamrad yta, invändigt förgyllda, höjd med handtag ca 6 cm, total vikt ca 367 g

Spår av invändig förgyllning

429681

2016-12-19