Skrivbord rokoko
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKRIVBORD, delvis 1700-tal, rokoko, beslag i mässing, skiva delvis klädd i skinn, betsat lövträ, höjd ca 75, 125x65 cm, nyckel finns
Omfattande renoveringar och kompletteringar, slitage
429688
2016-12-19