Skrivbord rokoko

Skrivbord rokoko
Skrivbord rokoko
Skrivbord rokoko
Skrivbord rokoko
Skrivbord rokoko
Skrivbord rokoko
Skrivbord rokoko
Skrivbord rokoko
Skrivbord rokoko
Skrivbord rokoko
Skrivbord rokoko
Skrivbord rokoko

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKRIVBORD, delvis 1700-tal, rokoko, beslag i mässing, skiva delvis klädd i skinn, betsat lövträ, höjd ca 75, 125x65 cm, nyckel finns

Omfattande renoveringar och kompletteringar, slitage

429688

2016-12-19