Cremekoppar i porslin
2016-12-19
429690
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CREMEKOPPAR med lock, porslin, omkring 1800, målad dekor av ströblommor, höjd med lock ca 8 cm
skador, lagningar