Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KNUT HANQVIST (1904-1981): Utsikt från fönster, signerad och daterad K. Hanqvist -41, olja på duk, ca 67x56 cm
429691
2016-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här