Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KNUT HANQVIST (1904-1981): Utsikt från fönster, signerad och daterad K. Hanqvist -41, olja på duk, ca 67x56 cm
Zustandsbeschreibung
429691
2016-12-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner