Knut Hanqvist oljemålning

Knut Hanqvist oljemålning
Knut Hanqvist oljemålning
Knut Hanqvist oljemålning
Knut Hanqvist oljemålning
Knut Hanqvist oljemålning
Knut Hanqvist oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KNUT HANQVIST (1904-1981): Utsikt från fönster, signerad och daterad K. Hanqvist -41, olja på duk, ca 67x56 cm

Zustandsbeschreibung

429691

2016-12-19