Anders Koskull oljemålning Hargs kyrka

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS GUSTAV KOSKULL (1831-1904): Hargs kyrka, signerad A G Koskull och daterad juni -58, oljemålning på duk, ca 51x 65,5 cm

429692

2016-12-19