Anders Koskull oljemålning Hargs kyrka
2016-12-19
429692
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS GUSTAV KOSKULL (1831-1904): Hargs kyrka, signerad A G Koskull och daterad juni -58, oljemålning på duk, ca 51x 65,5 cm