Burk med lock i porslin Kina
2016-12-19
429694
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BURK med lock, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger, kartuscher med fåglar, höjd ca 12 cm
Locket med lagning, burken med smärre kantnagg