Per Söderberg

Per Söderberg
Per Söderberg
Per Söderberg
Per Söderberg
Per Söderberg
Per Söderberg
Per Söderberg
Per Söderberg
Per Söderberg
Per Söderberg

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PER SÖDERBERG, sideboard, "Funk F1", för Asplund, 2000-tal, vitlackerad med, fronten med två skjutbara dörrar, höjd ca 45, 160x45 cm

Slitage

429737

2016-12-21