Sven Ljungberg oljemålning
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SVEN LJUNGBERG (1912-2010): Fruktstilleben, signerad S. Ljungberg, olja på duk, ca 32x26 cm, utförd omkring 1940
Proveniens: Envoyé Arne S Lundberg Kabinettssekreterare och VD LKAB (målningen inköpt 1944)
429769
2016-12-20