Ljusstakar, 1 par, silver Kina 1800-tal

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Kina, 1800-tal, märkta, dekor av drake och molnformationer samt en vilande qilin på locket, höjd ca 24 cm

Bucklor, bristningar vid basen

429793

2016-12-21