Göran Ivarsson oljemålning

Göran Ivarsson oljemålning
Göran Ivarsson oljemålning
Göran Ivarsson oljemålning
Göran Ivarsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖRAN IVARSSON (född 1948): "Vas i kanna", signerad G Ivarsson, olja på duk uppklistrad på pannå, 38x30,5 cm

429795

2016-12-21