Signe Barth oljemålning

Signe Barth oljemålning
Signe Barth oljemålning
Signe Barth oljemålning
Signe Barth oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGNE BARTH (Uddevalla, 1895-1982), Blomsterstilleben, signerad och daterad Signe Barth -43, olja på pannå, 32x30 cm

429797

2016-12-21