Matskedar 12 stcken
2016-12-26
429798
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATSKEDAR, 12 st., silver, Sverige, omkring år 1850, vikt ca 560 g
något slitage, enstaka bucklor