Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989): Mythologie: Athene
torrnålsgravyr, 1963-65, signerad och numrerad Dali 115/150, 52,5x42, litteratur: Michler/Löpsinger 130
429800
2016-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här