Salvador Dali torrnål

Salvador Dali torrnål
Salvador Dali torrnål

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): Mythologie: Athene
torrnålsgravyr, 1963-65, signerad och numrerad Dali 115/150, 52,5x42, litteratur: Michler/Löpsinger 130

429800

2016-12-21