Franz von Stuck

Franz von Stuck
Franz von Stuck
Franz von Stuck
Franz von Stuck

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANZ VON STUCK (1863-1928): "Kämpfende favne", signerad, etsning, ca 10x14,5, bladmått 46x51 cm

Hanteringsveck, fläckar

429802

2016-12-26