Tulwar

Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TULWAR, svärd, Indien, 18/1900-tal, stålfäste, längd ca 88 cm

Bruksslitage, patina

429827

2016-12-21