Klubbat för:
1 200 SEK
1 000 SEK
OLYMPIADEN I SARAJEVO 1984, efter JEAN-MICHEL FOLON (Belgien, 1934-2005), signerad i trycket, printed by MOBO, affisch, ca 85x62 cm
Oramad, obeytdligt kantslitage
429832
2016-12-20