OS Sarajevo 1984 Folon Sportmemorabilia

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

OLYMPIADEN I SARAJEVO 1984, efter JEAN-MICHEL FOLON (Belgien, 1934-2005), signerad i trycket, printed by MOBO, affisch, ca 85x62 cm

Oramad, obeytdligt kantslitage

429832

2016-12-20