Trymåbord rokokostil

Trymåbord rokokostil
Trymåbord rokokostil
Trymåbord rokokostil
Trymåbord rokokostil

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRYMÅBORD, konturerad skiva i kolmårdsmarmor, rokokostil, förgylld, höjd ca 64, 63x31 cm

Smärre slitage/bortfall

429833

2016-12-21