Ring diamanter
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RING, underhaltigt guld, gammalslipad diamant samt 8 smådiamanter, ringstorlek ca 18,5 mm, vikt ca 4,1 g
Diamanter med hack och skador, omarbetad, baktill med synlig lagning, överdel pålödd och ej jämn, skena med porer
429849
2016-12-21