Ring diamanter

Ring diamanter
Ring diamanter
Ring diamanter
Ring diamanter
Ring diamanter
Ring diamanter

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RING, underhaltigt guld, gammalslipad diamant samt 8 smådiamanter, ringstorlek ca 18,5 mm, vikt ca 4,1 g

Diamanter med hack och skador, omarbetad, baktill med synlig lagning, överdel pålödd och ej jämn, skena med porer

429849

2016-12-21