LG Lundberg

LG Lundberg
LG Lundberg

Klubbat för:

3 600 SEK

3 000 SEK

LARS GÖSTA LUNDBERG (född 1938): Stängsel, signerad och daterad LG Lundberg 1977, blandteknik på papper, bladmått 75x53 cm

429878

2016-12-23