Klubbat för:
3 600 SEK
3 000 SEK
LARS GÖSTA LUNDBERG (född 1938): Stängsel, signerad och daterad LG Lundberg 1977, blandteknik på papper, bladmått 75x53 cm
429878
2016-12-23