Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PAUL EUGENE MENGIN (1853-1937): Femme à la mandoline, signerad P. MENGIN, gjutarstämpel Susse Frères ed Paris, brunpatinerad brons, höjd inklusive sockel 57 cm
lagning
429880
2016-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här