David Comba Adamson
Valmis
2016-12-21
429882
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
DAVID COMBA ADAMSON (1859-1926): Arbete med fiskenät, signerad samt daterad 1910, olja på pannå, ca 27x34,5 cm
4:e december
Åldersrelaterat slitage