David Comba Adamson

David Comba Adamson
David Comba Adamson
David Comba Adamson
David Comba Adamson

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID COMBA ADAMSON (1859-1926): Arbete med fiskenät, signerad samt daterad 1910, olja på pannå, ca 27x34,5 cm

4:e december

Åldersrelaterat slitage

429882

2016-12-21