Bidjar antik

Bidjar antik
Bidjar antik
Bidjar antik
Bidjar antik
Bidjar antik
Bidjar antik
Bidjar antik
Bidjar antik
Bidjar antik
Bidjar antik
Bidjar antik
Bidjar antik

Klubbat för:

34 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BIDJAR, antik, ca 417x306 cm

Proveniens: Inköpt 1993 hos JP Willborg, Stockholm

Ställvis hårdare slitage, lagningar, äldre trampveck, ena hörnet nyknutet

429901

2016-12-21