Klubbat för:
34 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BIDJAR, antik, ca 417x306 cm
Proveniens: Inköpt 1993 hos JP Willborg, Stockholm
Ställvis hårdare slitage, lagningar, äldre trampveck, ena hörnet nyknutet
429901
2016-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här