Vattentuna i koppar

Vattentuna i koppar
Vattentuna i koppar
Vattentuna i koppar
Vattentuna i koppar
Vattentuna i koppar
Vattentuna i koppar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VATTENTUNNA med handtag, koppar, 1800-talets andra hälft, höjd ca 58 cm

Slitage, fläckar

429902

2016-12-21