Garnityr England

Garnityr England
Garnityr England
Garnityr England
Garnityr England
Garnityr England
Garnityr England
Garnityr England
Garnityr England
Garnityr England
Garnityr England
Garnityr England
Garnityr England

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

GARNITYR, 3 dlr, flintgods, England, omkring 1900, glaserat i koboltblått, dekor i guld och polykroma figurscener, bestående av bordspendyl och vas, höjd ca 26 resp 33 cm

Vaser med krackeleringar, en vas med skada/lagning

429910

2016-12-21