Arthur Kaan skulptur

Arthur Kaan skulptur
Arthur Kaan skulptur
Arthur Kaan skulptur
Arthur Kaan skulptur
Arthur Kaan skulptur
Arthur Kaan skulptur
Arthur Kaan skulptur
Arthur Kaan skulptur

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARTHUR KAAN, skulptur, brons, porträtt av afrikansk kvinna, signerad och numrerad A. Kaan 131/108, höjd inkl stensockel ca 34 cm

Restaurerad

429935

2016-12-21