Byrå nyrenässans

Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, 1800-talets slut, nyrenässans, fanerad i björk, valnötsrot och mahogny, 6-lådig, mässingsbeslag, höjd ca 125, 83x48 cm, nyckel finns

Ytslitage

429957

2016-12-21