Salongsgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SALONGSGRUPP, 8 dlr., 1900-talets början, gustaviansk stil, grönmålade och bronserade, bestående av: soffa längd ca 201 cm, karmstolar, 1 par, 4 stolar, sitthöjd ca 42 cm, bord med stenskiva höjd 69, diamater 80 cm
Klädsel med fläckar och skador
429959
2016-12-21