Salongsgrupp gustaviansk stil

Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SALONGSGRUPP, 8 dlr., 1900-talets början, gustaviansk stil, grönmålade och bronserade, bestående av: soffa längd ca 201 cm, karmstolar, 1 par, 4 stolar, sitthöjd ca 42 cm, bord med stenskiva höjd 69, diamater 80 cm

Klädsel med fläckar och skador

429959

2016-12-21