Karmstolar engelsk stil
2016-12-21
429960
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOLAR, 4 st., 1900-talets mitt, engelsk stil, massiv mahogny, klädd i randig klädsel, sitthöjd ca 48 cm
Ytskador