Ytterfoder Gustavsberg

Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WILHELM KÅGE, ytterfoder, fajans, Gustavsberg, höjd 19 cm, diameter 26 cm, floral dekor i blått, signerad

Glasyrkrackeleringar, tillverkningsdefekt under mynningssarg

429983

2016-12-22