Damfickur silver
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DAMFICKUR, silver / 800, 1800-talets slut, dekor med orientpärlor samt baksida med emaljdekor, urtavla med romerska siffror, diameter 28 mm
Pärlor med slitage, en pärla saknas, emalj med repor/skador, ej funktionstestad, går igång vid uppdrag, SAV garanterar ej funktionen
430004
2016-12-22