Damfickur silver

Damfickur silver
Damfickur silver
Damfickur silver
Damfickur silver
Damfickur silver
Damfickur silver
Damfickur silver
Damfickur silver
Damfickur silver
Damfickur silver

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DAMFICKUR, silver / 800, 1800-talets slut, dekor med orientpärlor samt baksida med emaljdekor, urtavla med romerska siffror, diameter 28 mm

Pärlor med slitage, en pärla saknas, emalj med repor/skador, ej funktionstestad, går igång vid uppdrag, SAV garanterar ej funktionen

430004

2016-12-22