Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SVENSKT TENN, "Solspegel", förgyllt trä, diameter ca 51 cm
HISTORIK: Möjligen formgiven av Estrid Ericsson.Inköpt på Svenskt Tenn, ej längre i produktion.
Smärre äldre lagning
430005
2017-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här